Сораја ослабела до непрепознатливост: Обожавателите во шок!

10 септември, 2020
813421_so_ls

Старлетата Сораја Вучелиќ со години е во центарот на вниманието на јавноста, а со текот на времето многу пати го смени својот изглед, и со операции и со стил на облека. Сораја вложува многу во себе, и ја одржува својата линија со редовни вежби. Сепак, многумина забележаа дека таа ослабе многу.

View this post on Instagram

🐺

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

На нејзините најнови фотографии, можете да забележите дека првата старлета на нашиот простор буквално се преполови.

Сораја, освен по телото, ги загуби и образите, па на лицето може да се види дека едвај остана половина. За среќа, таа сè уште може да се пофали со своите ултра големи силиконски гради и совршено извајаниот задник.

View this post on Instagram

🐉

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on