Сораја „закопчана до грло“ ги воодушеви фановите: Нема ништо подобро…

19 септември, 2020
unnamed_z2kcw5J

Иако нејзините следбеници обожаваат кога ги покажува своите бујни облини, овој пат тие прокоментираа како изгледа свежо и за заљубено, а некои исто така напишаа за тоа како повторно отишла на козметичка корекција.

Црногорската старлета Сораја Вучелиќ (33) уште еднаш ја скокотка фантазијата на своите многубројни следбеници со нови фотографии. После неколку многу ниски изданија, познатата старлета овој пат позираше „закопчана до грло“.

Иако нејзините следбеници обожаваат кога ги покажува своите бујни облини, овој пат тие коментираа како изгледа свежо и за заљубено, а некои исто така напишаа за тоа како повторно отишла на козметичка корекција.

– Нема ништо посовршено од тебе. Ти си божица на убавината. Изгледаш премногу добро и сакам да ја поминам ноќта со тебе – ова се само некои од коментарите на социјалните мрежи. Старлетата и овој пат игнорираше бројни комплименти.

И врапчињата на гранката веќе знаат дека старлетата е голем обожавател на брендирана облека. Овој пат позираше во тренерка Кензо за која искешираше околу четири илјади куни.

Освен што дежурните критичари на Сорај на социјалните мрежи често ја „напаѓаат“ затоа што била на пластична хирургија, што комплетно го сменила изгледот, во последно време е критикувана и за користење на Фотошоп.