СОВРШЕНO: Јелена Карлеуша ги покажа стомачните мускули (ФОТО)

11 септември, 2020
1837

Сè што носи мора да биде оригинално!

Пејачката Јелена Карлеуша повторно го запали интернетот со својата нова фотографија.

Таа објави селфи во Луј Витон бел костим за капење со разнобојни букви, а сите коментираат дека пејачката е вистински оган.

Нејзините бујни гради, како и секогаш, беа во центарот на вниманието, а многумина можеа да и завидат на убавото тело и стомачните мускули.