СТАНИЈА Е ПОБЕЗОБРАЗНА И ОД КАРЛЕУША! Сè се гледа под проѕирниот градник, а ДВА детали дополнително провоцираат (ФОТО)

12 ноември, 2020
stanija-dobrojevic-foto-nikola-tomic-65-830x0

Таа почести милион следбеници со жешко селфи од луксузниот стан

Откако рече дека ја повлекла кривичната пријава против Кристијан Голубовиќ, Станија Добројевиќ продолжи да „жари и пали“ на Instagram, каде ја следат дури 1.000.000 луѓе!

Ријалити sвездата е фотографирана во луксузен стан, во минт-жолт градник што е целосно проѕирен.

Не е претерување, градите на Добројевиќ се јасно видливи, додека таа дополнително провоцира со провокативен израз на лицето и капки вода што течат на нејзиното бујно деколте.

Станија ги објави жешките фотографии два часа по Јелена Карлеуша, која ги покажа брадавиците и задникот во танга во проѕирен фустан, додека имаше интересен детал преку лицето.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi