Станија стравува за нејзиниот живот: „Се плашам дека Кристијан Голубовиќ ќе ме убие!“

24 септември, 2020
819481_sss_ls


Реалити sвездата Станија Добројевиќ ја отвори душата во обемна исповед во која рече дека поминала низ вистински пекол кога нејзиниот татко Драган бил убиен за време на „Бура“ во Хрватска во 1995 година и признала дека се плаши дали ќе и се случи судбината на нејзиниот татко. Старлетата вели дека се плаши дека поранешниот затвореник Кристијан Голубовиќ ќе ја убие во „Задруга 4“! Таа влезе во конфликт со Голубовиќво, кога го обвини за рекет и дека тој не бил вистински татко на неговата ќерка Вера, но дека тој ја позајмил спермата на неговиот пријател на неговата сопруга „Се плашам за мојот живот! Се плашам дека Кристијан нема да ме поштеди штом ме види. Не дај Боже, тој може да ме убие во реалното шоу. Знам дека таму има безбедност, но тој може да го стори тоа во секунда “, вели Станија.

View this post on Instagram

🤍

A post shared by It's me, Stanija! (@stanijadobrojevic) on


Старлетата тврди дека се чувствувала безбедна само додека Кристијан бил во затвор. „Мојата единствена дамка во животот е дружење со тој човек! Немам големи конфликти со никој друг, и ако ми недостига влакно од главата, сите ќе знаат дека за тоа е виновен Кристијан. Јас навистина не разбирам што сака тој од мене! Му дадов пари пред да замине во затвор и штом излезе, тој повторно почна да ме малтретира. Не сакав да замолчам за прв пат. Стојам зад сè што реков “, вели таа. Добројевиќ сега жали што флертуваше со Голубовиќ во „Фарма 6“, кој веднаш по финалето започна да ја малтретира и да и бара пари, поточно половина од 50.000 евра што ги освои како победник на реалното шоу.

View this post on Instagram

☄️

A post shared by It's me, Stanija! (@stanijadobrojevic) on