Станија за средбата со Кристијан: „ Се чувствував многу ужасно, тоа е мојот живот“

2 ноември, 2020
крис

Станија Добројевиќ зборуваше за конфликтот со Кристијан Голубовиќ, кој јавно се закани дека ќе ја убие во реалното шоу Задруга 4, каде престојува во моментов.

  • Требаше да имам изјава, во врска со Кристијан, имав смртни закани, тоа веќе не беше прашање шоуто, туку на мојот живот. Најтешко е за моето семејство, тие тешко можат да го преживеат тоа – рече Станија.
  • Бевме блиски и пријатели на Фарм 6, но кога се исклучија камерите, сфатив дека тој е актер и дека од мене бара пари. Не сакав да го пријавам тоа во полиција, му дадов половина од мојата награда за да си го купам мирот – рече Доборојевиќ.

Таа исто така раскажа како поминала нивната средба на суд, кога и двајцата, одделно, дадоа изјави во врска со заканата на Кристијан кон старлетите.

  • Излезе од затвор, се јави, ми пиша, го избркав, потоа тој почна да ме плука по весниците, се видовме во „Магазин ин“, рече дека сме добри. Потоа почна да ми вика секакви имиња, навреди и клевети. Не сум во контакт со неговата сопруга. Не сакав да го допрам неговото семејство, само него.
  • Не сакам да испратам некого во затвор, но немав ништо повеќе да се бранам. Не знам како ќе изгледа нашата средба, не можам да мразам, секогаш сум за решение и мир, му дадов пари, а сега после пет години, каде е мојот мир. Не би сакала некој повторно да ме изманипулира – заклучи Станија.
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi