Свастицата на Вељко повторно мами со жешки фотографии! Родиќ ужива покрај базенот на хотелот!

21 септември, 2020
богдана насловна

Наташа ги воодушеви обожавателите со новите фотографии во костим за капење

Сестрите Родиќ се уште се во центарот на вниманието со секоја нејзина објава на социјалните мрежи, па Наташа Родиќ навистина  ги „заведе“ со својата нова фотографија.

Таа позираше во бел едноделен костим за капење, а како што објави, сликата е направена во Будва, на базенот на врвот на луксузен хотел.

– Кога не можеш да одлучиш- напиша убавата сестра Родиќ со фотографија на која доби комплименти.

View this post on Instagram

When you can’t decide😅🤷‍♀️

A post shared by Natasa Rodic (@miss.rodic) on

Исто така, ќе ве потсетиме дека ова лето се сите три сестри; Наташа, Бојана и Богдана; исто така беа активни на социјалните мрежи и се чини дека им е многу тешко да се збогуваат со летото, па фановите ќе имаат можност да ги гледаат некое време во она што најмногу им се допаѓа – во костими за капење.

Еве го последниот пост на Наташа, но и оние други, подеднакво жешки изданија: