“Таа се преполови”: Фотографијата од Стоја што ја шокираше јавноста!

31 декември, 2020
stojak foto rajko_400x0

Бомба!

Пејачката Стојанка Новаковиќ Стоја во неколку наврати истакна дека ја сака својата „полна“ линија и дека на тој начин се чувствува подобро.

Дали пејачката во меѓувреме се предомислила или е нешто друго, останува да видиме, но нејзината последна фотографија на Инстаграм целосно ја шокираше јавноста.

Имено, пејачката е фотографирана во краток црн фустан и таа е видливо послаба, а покрај тоа што и се истенчени нозете, а половината е многу витка.

Стојо, па ти си изгубила најмалку 10 килограми, секоја чест“, „Секогаш изгледаш убаво, но сега си навистина супер“, „Стојо, кралице“ – се само дел од коментарите на задоволните обожаватели.

А вака изгледаше пејачката пред да ослабе: