Тие беа исфрлени на улица! Драма во Нов Белград, Луна Џогани апелираше за ПОМОШ!

30 октомври, 2020
luna

Луна Џогани неодамна објави дека е бремена, а оттогаш таа и нејзиниот свршеник Марко Миjковиќ не кријат колку се среќни што ја примија веста дека ќе станат родители.

Судејќи според нивните објави и рекламирање на социјалните мрежи, тие конечно најдоа заеднички јазик и успеаја да ги решат проблемите што негативно влијаеја на нивната врска.

Луна е посветена на домаќинството, ужива во своите денови на бременост и се обидува да му угоди на Миjковиќ, но тој исто така и помага.

View this post on Instagram

👨‍👩‍👦

A post shared by Luna Djo (@luna_djogani) on

Сепак, покрај својата среќа, Луна не заборави да се бори и за туѓа, па денес сподели видео во кое беа напуштени кученцата.

Овие кучиња се исфрлени на улица, во моментов се наоѓаат пред дуканот за миленичиња во Нов Белград, се посвојуваат, ако има заинтересирани, нека се јават – напиша Луна на фотографијата.

kučići
Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort