ВЕЉКО СЕ ИЗЈАСНИ ПО ПОВОД ПРВАТА ГОДИШНИНА ОД БРАКОТ СО БОГДАНА! Ражнатовиќ со сопругата ги сподели најубавите спомени, а тука е и малиот Жељко! (ФОТО)

24 ноември, 2020
2064191_veljko-i-bogdana-crkva-damir_ls

Денес Вељко и Богдана Ражнатовиќ ја слават првата годишнина од бракот, а по тој повод, младиот спортист се пофали со емотивната порака што ја доби синоќа од неговата подобра половина.

Имено, Богдана муподготви вечера на Вељко, а му остави и порака која ги воодушеви сите.

“Извини што доцнам. Те сакам”, порача Богдана.

Сепак, сега се огласи и Вељко, кој ѝ даде честитка по повод нивната годишнина и ги вклучи своите омилени фотографии.

„Прва година“, напиша тој.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi