Вулгарните слики на Анѓела Миленковиќ и Лазар Јеремиќ ја шокираа јавноста

10 септември, 2020
Screenshot_1_1000x0

На самиот почеток на учеството во „Задругата“, таа излажа за сè!

Анѓела Миленковиќ, медицинска сестра од Парашин влезе во „белата куќа“ со цел, како што рече, да се претстави пред пошироката публика.

На почетокот изјави дека нема да има секс пред камера затоа што е срамежлива.

Сепак, „Ало!“ Дојде во сопственост на ексклузивни фотографии и видеа што го докажуваат спротивното.

На фотографиите и снимките на кои наидовме се прикажани Миленковиќ и Лазар Јеремиќ, учесник во „Задруга 2“, кои беа запаметени по врската со Наташа Москва.

Лазар и сегашниот соработник не криеа дека биле во некаква емотивна врска, но и двајцата истакнаа завршиле како непријатели. Медицинската сестра од Ćуприја дури рече дека е подготвена да разговара за нивната врска во „Задруза 4“ и дека таа ќе го разоткрие, додека тој не сакаше да се огласи по тој повод.

Лазар и Анѓела се гледаа со месеци, имаа секс кога и да се видат и на места каде што не треба. Двајцата возбудуваат опасни ситуации, како што е возење автомобил на автопат со брзина од 200 на час – изјави за „Ало!“ Извор близок до поранешната двојка и додаде дека има мал број такви ситуации.

Како што ни рече, медицинската сестра од Чуприја обожава да носи и менува перики, а за време на сексот често носи разни.

Таа уживала во сексот со Јеремиќ, потврди и самата Анѓела во „белата куќа“.

– Лазар и јас имавме односи со месеци, но тој никогаш не користеше помагала со мене, како што правеше со другите девојки – ги пофали Анѓела неговите вештини.