„Жешко“ видео од летување: згодната Луна Џогани се снима во соба пред излегување на плажа!

14 септември, 2020
luna


Луна Шогани замина на одмор во Турција со нејзиниот вереник Марко Миљковиќ. И додека Марко ги слика хотелот, плажата и ужива да се сонча и плива, Џогани започна да создава хаос на Инстаграм со провокативни фотографии.

Луна најпрво беше фотографирана во сино бикини како излегува од базенот, а потоа следуваше видео – од собата.