„ГАДНО СЕ ЛАЖЕ АКО МИСЛИ ДЕКА МОЖЕ ДА МИ ГО УКРАДЕ СОПРУГОТ“- Наоми Кембел ѝ го украде рускиот МИЛИЈАРДЕР па се најде на листата на „ВИНОВНИЦИ“

25 август, 2020
194805_profimedia0354427008_ff

Една од најдобрите врвни модели во Светот, Наоми Кембел, беше во среќна врска со рускиот милијардер Владислав Доронин до 2013 година, а малкумина се сеќаваат дека таа е таа која го киднапираше своето момче од неговата сопруга Екатерина.

За да се „испере“ себеси во медиумите, таа тврдеше дека бракот на рускиот милијардер и неговата сопруга е во криза уште 10 години пред да стапи во контакт со него.

Сепак, Екатерина Доронин тогаш тврдеше дека нејзиниот сопруг Владислав Доронин ја напуштил токму заради Наоми Кембел.

Наоми е пресреќна што Екатерина конечно се согласи да му даде на Владислав развод, но таа е лута што ја обвинува за распадот на бракот, кој беше на „стаклени нозе“ скоро од самиот почеток – изјави извор близок на парот во тоа време.

Наоми била многу повредена што Екатерина се обидела да ја прикаже како „растурач“ на бракови.

– Врската на Наоми со Владислав е смешна. Тој сè уште е оженет, а таа е гадно се лаже ако смета дека може да ми го украде мојот сопруг – рече Екатерина пред многу време.

Наоми и Владислав се запознаа на Канскиот филмски фестивал и започнаа да се забавуваат во 2008 година. Пред тоа, тој беше во врска со друга жена веќе седум години, иако беше технички оженет. Тие двајца се разделија во 2013 година, а овој скандал го потресе светот. Неговата поранешна сопруга во неколку наврати ја обвинуваше Наоми дека е со него само за парите.

escort - Korsan taksi