Оброк салата со пилешко кој се подготвува за 15 минути (ВИДЕО)

25 август, 2020
salata

Многу вкусен и освежителен оброк салата со макарони и пилешки гради ќе ве воодушеви со брзината и леснотијата на подготовка. Најдоброто нешто во врска со оваа паста е тоа што е многу вкусна и следниот ден. Можете да го јадете како оброк или гарнир со главно јадење.

Состојки:

  • 150 гр тестенини
  • 150 гр пилешки гради
  • 300 гр павлака
  • 100-150 гр мајонез
  • 3 варени јајца
  • 50 гр кисели краставички

Декорација:

  • Кулен
  • жолчка

Подготовката погледнете ја во ВИДЕОТО

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris