Морничав повик до полицијата! Дете ги известило дека неговата мајка е убиена!

11 јуни, 2020
mornicavo

Напаѓачот избегал од местото на настанот

Нешто по 3 часот утрово, бившиот сопруг ја прободел сопругата Љубица Вујичиќ (49) на Петлово брдо во Белград, а таа починала на лице место.

Целиот случај го пријавило момче (14). Тој утрово се јавил во полиција и рекол дека по кратка расправија, неговиот татко ја нападнал мајка му со нож, ја прободел во срцето и ја убил.

Ова е местото на злосторот

Маж, Владан С., избодел жена еднаш со нож, веднаш над срцето, и таа веднаш починала.

Напаѓачот избегал од местото на настанот.

Како што е познато од полицијата, случаи на семејно насилство претходно не биле пријавени од ова семејство.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi