Вујкото монструм 5 години ја злоставувал внуката, но ова што го направила мајката е уште пострашно

4 септември, 2020
silovanje

Жителот на Приједор В. З. (36) беше осуден во Окружниот суд на ова место на единствена казна затвор од 12 и пол години за четири сериозни кривични дела сексуална злоупотреба на неговата внука, кои траеа цели пет години. Идентитетот на обвинетиот, заради заштита на идентитетот на жртвата, не беше откриен.


Обвинетиот имал „сексуални дела“ со неговата внука во неговата куќа во пошироката област на Приједор. Полициски извор објасни дека целиот случај бил откриен минатата година, кога полицијата го уапсила В. З. во село во близина на Приједор. „Сè започна кога несреќната девојка имала 13 години. Родителите ја однеле во селото, каде вујко и се грижел за неа. Ова беше земено како особено отежнувачка околност за време на постапката, бидејќи обвинетиот со години брутално ја искористи довербата што му ја дадоа блиски роднини “, објасни изворот од истрагата.

Сексуалното злоставување на девојчето траело сè додека не полнолета, односно цели пет години, кога полицијата наишла на шокантни информации. Мајката ја убедила својата ќерка да не оди во полиција „Она што е особено изненадувачки е што мајката се обиде да и одговори на својата ќерка да го пријави вујкото на монструмот. Како и да е, девојчето најде сили и, и покрај сиот притисок, реши да ги каже сите детали, кои никогаш не оставија никого рамнодушен “, додаде изворот од истрагата.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi