10 славни жени кои со една пластична операција го сменија изгледот на целото лице

31 октомври, 2020
61596312

Естетската корекција на носот е една од најбараните процедури во пластичната хирургија ширум Светот, а особено во светот на славните.

Некои познати дами решија да направат пластична операција на носот од оправдана здравствена причина. Џенифер Анистон, на пример, имаше операција на носот за проблеми со отстапување на преградата.

Но, многу холивудски дами го сторија тоа за да го променат својот изглед и да ги зголемат шансите да добијат нови улоги, музички договори или концерти за моделирање.

Погледнете ја нашата галерија со фотографии и видете како само една естетска корекција го смени изгледот на овие славни жени.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum