14 познати „лица“ кои изгледаат скоро исто како во 90-тите (ФОТО)

6 декември, 2020
pjimage-13

Покрај интензивните третмани на кожата на кои редовно оди, ѕвездата од „Friends“ води исклучително здрав начин на живот и е љубител на природна, органска исхрана и избегнува шеќер. Покрај тоа, пие многу вода и вежба.

Иако можеби да изгледа како да сме ги преминале 90-тите години, тие завршија пред 20 години. Бизарно, нели? Уште побизарен е фактот дека некои sвезди од 90-тите денес изгледаат скоро исто како и тогаш. Подолу е листата на 14 славни „лица“ и споредба на нивните фотографии од минатиот век и денес.

Џенифер Лопез (51)

Џенифер Анистон (51)

Гвинет Палтроу (48)

Кејт Бланшет (51)

Анџелина Џоли (45)

Пол Руд (51)

Кејт Хадсон (41)

Клари Дејнс (41)

Кети Холмс (41)

Вил Смит (52)

Џулијана Мур (60)

Сара Џесика Паркер (55)

Деми Мур (58)

Кијану Ривс (56)

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi