(18+) Најсекси баба на инстаграм! Колку години би и дале вие?

18 септември, 2020
баба

Алис Васкез од Калифорнија редовно објавува заводливи фотографии на Инстаграм кои ги воодушевуваат нејзините 34,4 илјади следбеници.

Алис, која работи како инструктор по јога, забременила со своето прво дете на само 16 години, а само три години подоцна пристигнало и второто бебе. Нејзините деца станале родители и кога биле мали.

Имено, таа откри дека има 41 година!