Рита Ора едвај ги задржа бујните гради во минијатурното бикини

20 мај, 2020
рита ора

Рита Ора, карантинот во Велика Британија го поминува во бикини. Пејачката сподели серија секси фотографии на Инстаграм на кои е „облечена“ во бикини.

Таа заводливо танцуваше пред камерата, а нејзините обожаватели ги триеја рацете затоа што видоа и underboob и sideboob.

Нејзината сестра Елена во коментарите остави неколку огнинчиња емотикони, додека музичарот Дипло заклучи дека срцата се подобар коментар.

Пејачката веќе некое време е во руралната област, иако жителите од тој крај не беа задоволни што ди таа доаѓа таму, на крајот се помирија со тоа.