90 секунди со Исаура од хит серијата „Преспав“

7 декември, 2020
79373099_1791468814322924_5658566996699119616_o

Хероината од хит серијата „Преспав“ Исаура овој пат одговара на кратки прашања во популарните „90 секунди“.
34-годишната актерка Емра Куртишова која ја игра Исаура всушност е љубовта на Талат поради што не изостанаа прашањата за Талат.
Еве на што друго одговори Исаура:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi