Адел не е единствената: Имала 110 килограми, а сега со гордост го покажува своето затегнато тело!

30 мај, 2020
1280_jessica_simpson_1

Jessica Simpson со помош на својот тренер, успеала да симне 40 килограми од прекумерната тежина.

39годишната британска пејачка за време на својата трета бременост успеа да  достигне тежина од 110 килограми. Сега, со новата фигура ни се пофали на својот Инстаграм профил, и тоа не со било каква фотографија.

Jessica позира во градник и ултра кратки панталончиња.

Нејзиниот тренер,  Harley Pasternak, изјави дека направиле заеднички план, кој не вклучува прегладнување и огромен напор.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi