Амал му се заканува на Џорџ: „Тргнете го тоа сами или сме во голема неволја“

13 октомври, 2020
да

Џорџ Клуни е најпосакуваниот ерген во Холивуд многу години, и тоа не е изненадувачки со оглед на тоа што тој беше обожуван од женките за неговиот убав изглед, како и за неговиот талент. Но, откако се смести во брачно пристаниште со 42-годишната адвокатка Амал пред шест години, 59-годишниот актер видливо старее, или поради доаѓањето на прагот на неговата седма деценија од животот, или по негова вина. Вториот се должи на долгата сива брада што ја пушти, а која Амал наводно ја смета за „одвратна“. Списанието National Enquirer пишуваше за тоа пред една година, па вреди да се погледне колку вистина се крие во таа приказна.

Адвокатите за човекови права на сивата брада на сопругот, наводно, не се воопшто секси затоа што тоа го прави older неколку децении ’постар и помалку убав. Тоа навистина и пречеше толку многу што таа му постави ултиматум: ‘избричи ја или ќе ги изгубиш привилегиите со мене’, откри во тоа време нивниот близок пријател кој сакаше да остане анонимен.

„Амал смета дека брадата на Џорџ го прави да изгледа повеќе како дрвосечач отколку на филмската sвезда со која се омажи. Тој, од друга страна, нема намера да се бричи, туку дури и се шегува со Амал дека ќе порасне уште подолга и „дива“ брада како неговиот колега, водителот Дејвид Летерман “, изјави изворот, додавајќи дека Амал не седела добро со таква шега и не сака да се прегрнува или бакнува. сопруга сè додека не и се послушаше, а тоа се рефлектираше во нивниот сексуален живот.

Сепак, сивата брада на актерот, наводно, многу им се допаѓа на нивните деца, тригодишните близнаци Ела и Александар. „Тие ја обожаваат затоа што можат да ја вртат и да си играат со неа, и исто така обожаваат кога тато ќе ги скокотка образите со брадата“, открил нивниот пријател „кодош“ во тоа време. И што може да се заклучи од оваа приказна една година откако е објавена? За време на шесте години од нивниот брак, Џорџ неколку пати пушти брада, и сè уште ја носи. Ако неговата брада навистина создаде толку многу проблеми во врската, парот веројатно веќе ќе се разведеше. Но, тие се уште се заедно, и покрај честите гласини дека се разведуваат или се расправаат.