Анџелина Џоли доби удар од својата ќерка… Бред Пит таман се имаше израдувано!

13 мај, 2020
bred pit

За односот помеѓу Бред Пит и Џенифер Анистон често се зборува, но ништо не е јавно потврдено за нивната љубовна врска.

Актерот, во меѓувреме, најде нова девојка, додека ќерката на Бред, Шилох, стана блиска со Џенифер, која започна да ја нарекува мајка. Иако Анџелина Џоли експлицитно им забранувала на децата да се дружат со Џенифер, Шилох не ја послушала.

На крајот, двете од нив станаа толку блиски што дури таа го праша и нејзиниот татко дали можеат да ја наречат актерката „мајка“, тврди изворот и додава:

“Тие поминаа многу време заедно и создадоа посебна врска. Бред е толку среќен што Шилох и Џенифер поминуваат толку многу време заедно, секогаш се смеат и забавуваат”.

Сепак, според изворот, станува збор за вистински кошмар за Анџелина.

“Ова е нејзиниот најголем кошмар. Шилох многу ги сака и мајката и таткото, но во моментот сака да помине повеќе време со Бред”, заклучува изворот.