Ава позира со огромен задник и гигантски гради, следбениците ја обвинија за користење фотошоп

29 април, 2020
Ава

Ава Карабатиќ честопати објавува провокативни фотографии на својот Инстаграм профил. На најновата, таа позираше во костим за капење, а нејзиниот задник се чини дека е огромен.

Сепак, Ава се спротивстави и напиша дека не користи фотошоп, туку дека тие биле само ефекти или филтри.

– Мразам фотошоп, само понекогаш ставам црно-бел ефект на слики и тоа е тоа, или оние филтри кои се нудат на Инстаграм – напиша таа.

Погледнете ги фотографиите, а потоа проценете сами.