Авторот на “Soprano Family” откри што всушност се случи со Tony Soprano на крајот од серијата

13 јуни, 2020
251fc609-09e4-4994-9309-3970a982b890

Серијата “Soprano Family” заврши пред 13 години, но фановите и понатаму расправаат за тоа, што се случи со легендарниот мафијаш, Tony Soprano.

Серијата завршува со семејна вечера во ресторан, кадешто се наоѓа потенцијалниот атентатор, но гледачите никогаш не дознаа дали Tony ја преживеа вечерата, бидејќи сцената е изненадно прекината.

Во едно интервју, авторот Дејвид Чејс, ненамерно открива каква е судбината на главниот лик: – Тоny требаше да се најде со Johnny Sack на Менхетн, требаше да вози низ тунел и само требаше да се замрачи за никогаш повеќе да не го видите. Теоријата би била дека му се случило нешто лошо на состанокот, но тоа никогаш немаше да го дознаете. Но, на крајот тоа, сепак, не го направивме.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi