Бен Афлек нема среќа со папараците, но баш и не се грижи околу тоа

27 јули, 2020
јхмјнкј,н

За папараците кои ги бркаа актерот Бен Афлек и неговата девојка Ана де Армас, може да се каже дека имаат среќа, затоа што тој успеа да ги фати интимните делови на познатата холивудска ѕвезда. За Афлек, од друга страна, тоа не е случај. За време на прошетката во Лос Анџелес, тој сакаше да го собере изметот на своето куче, а во тој момент пантолоните се спуштија, а задникот се појави во преден план.

Бен Афлек има нова девојка од Куба за која велат дека му е ...

Сосема јасно, овие фотографии станаа вистински хит во американските таблоиди, а Афлек деновиве е на насловните страни на скоро сите печатени публикации за познати личности. Како и да е, Афлек не обрнуваше внимание, па продолжи да оди опуштено со својата девојка и тој не се огласи на насловните таблоиди. Ова не е исто така прв пат папараците да го фатат актерот во незгодни или провокативни пози. Како еден од најсексапилните мажи во Холивуд, голите слики на Афлек од плажа станаа скоро секојдневница.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi