Беше една од најубавите актерки но нејзините нови фотографии ќе ве изненадат

19 мај, 2020
lara-flyn-0

На почетокот на нејзината кариера светот беше во неверување колку е едноставна а сепак толку убава. Но со текот на времето, годините си го напрација своето и таа се почесто се подложување на хируршки интервенции.

Лара Флин Бојл немала полни усни како Адријана Џолу, ниту јаготки како Скарлет Јохансон или нос како Андријана Лима, но нејзиниот целосен изглед ја правеше една од најубавите жени во Холивуд. Изгледала како девојка од соседството на чиј шарм прво патнал актерот од култниот филм Твин Пикс, а подоцна и славниот Џек Николсон.

Но од стравот дека нејзината убавина и младост ќе згасне актерката се почесто се изложувала на естетски хируршки промени и од холивудска ѕвезда стана пример што може да ви се случи ако претерате со операции.

Денес секојпат кога папараците ќе ја фотографираат, медиумите со денови ја критикуваат за нејзиниот изглед, а пластичните хирурци велат дека тоа е поради прекумерно користење на ботокс. Погледнете и сами.