Биберoви повторно лудуваат? „Никој не сака да се занимава со драма на адолесценти“

13 ноември, 2020
profimedia-0499191934

Младиот пар не запира да ниже скандали

Еден од најпознатите парови во Холивуд, 26-годишниот пејач Џастин Бибер и три години помладата сопруга, манекенката Хејли Рода Болдвин, иако зад себе имаат армија верни обожаватели, се појавуваат во медиумите од време на време заради нов скандал, а за еден таков пишува National Enquirer. Имено, како што изјави неименуван извор за споменатите медиуми, младиот брачен пар се најде во неволја со соседите во престижниот парк Беверли затоа што не можат да ги прифатат во нивната заедница.

„Ова е старо училиште кое се гордее со приватноста. Конфликтите на Џастин со неговите претходни соседи и неговата репутација како голем партиски член не му прават многу добро. Никој не сака да се занимава со драмата на адолесцентите, започна изворот за американскиот таблоид, наведувајќи дека соседите на пејачот, вклучително и актерите Еди Марфи, Дензел Вашингтон и Силвестер Сталоне, не се воодушевени од фактот дека младиот пар ги „влечел“ медиумите во нивното соседство и честите забави.

Исто така, како еден од клучните моменти во конфликтот на пејачот со соседите, изворот ја спомена неодамнешната забава што парот ја подготвил во нивниот дом и покрај строгите епидемиолошки мерки поради Ковид-19, гостите наводно не се придржувале кон нив и придонеле за нивното неодговорно однесување. ширењето на инфекцијата. Токму поради ова, соседите на Бибер сега се во дополнителна подготвеност и решија да ги надгледуваат младиот пејач и неговата сопруга. „Секоја голема или бучна забава или автомобил што забрзува по улицата, секој ќе биде подготвен да го испрати Бибер од каде што дошол“, заклучува изворот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi