Бизарен МекКонахи: Татко ми почина од секс со мајка ми!

18 октомври, 2020
бред

Оскаровецот Метју Меконахи (50) се подготвува за објавување на неговите мемоари ‘Greenlights’ во кои, меѓу другото, зборува за семејната историја. Во еден пасус, тој откри како го изгубил татко му, Џејмс Доналд Меконахи.

Во делот ‘Луѓе’, актерот пишува дека неговиот татко починал исто како што знаел дека ќе го напушти светот – во кревет со неговата сопруга Кеј.

„Мајка ми ме повика и ми рече:’ Татко ти почина. ’Колена ми се свиткаа. Не можев да поверувам. Никој или ништо не можеше да го убие. Освен мама. Тој секогаш ми велеше на мене и на моите браќа: ‘Момци, кога ќе треба да одам, ќе водам љубов со мајка ти.’ И тоа се случи. Имаше срцев удар кога го достигна својот врв – открива Меконахи.

Graham Norton Show

Џејмс Доналд Меконахи почина во 1992 година. Мајката на оскаровецот и неговиот татко имаа врска со чести прекинувања што резултираше во дури три свадби, а кратко по третата се роди актерот. Оваа година Меконахи се обиде да направи љубовна врска со неговата 88-годишна мајка и 91-годишниот вдовец Џејмс Грант, таткото на актерот Хју Грант.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum