Блејк Лајвли „не може да поверува“ дека таа и Рајан Рејнолдс се сеуште во брак! Погледнете како му честиташе роденден!

24 октомври, 2020
б

Рајан Рејнолдс во петокот го прослави својот 44-ти роденден.

И додека го славеше својот сопруг, Блејк Лајвли не можеше да пропушти можност да се пошегува.

33-годишната актерка го испекла осум години сопругот за изборот на роденденски десерт и се пошегува дека „не може да поверува“ дека сеуште се во брак.

Boom, roasted: While celebrating her husband, Blake Lively couldn't miss an opportunity to get some jokes in, and she even said 'I honestly can't believe we're still married,' in an Instagram post
You animal: 'What ANIMAL eats their cake (pie) without first blowing out the candles, [Ryan] that's who' she added. Over a photo of Ryan preparing to take a bite of a piece slice with a lit candle, she wrote 'I go all out to make it special for my husband on his birthday'
Eco friendly: Blake also shared that she 'finally found a way to give him eco friendly balloons,' as she shared a photo of their kitchen, with lemons, limes, potatoes and other random kitchen finds sitting on the counter and shelves with ribbon attached

Актерката од „Gossip Girl“ сподели фотографија на која глумецот од „Дедпул“ изгледа пријатно изненаден, додека јаде пита со повеќе запалени свеќи.

Но, Блејк имаше неколку работи со кои се пофали, пишувајќи „1) Која е изгубената душа што избира ПИТА за роденден“, над тортата.

Таа сподели и втора фотографија од пита, сè уште со запалени свеќи што недостасува парче.

„Кое ЖИВОТНО ја јаде нивната торта (пита) без претходно да ги издува свеќите“, додаде таа.

Блејк исто така сподели дека „конечно најде начин да му даде еколошки балони“, бидејќи сподели фотографија од нивната кујна, со лимони, лимета, компир и други рандом кујнски наоди кои седат на тезгата и на полиците со прикачена лента.

Продолжувајќи понатаму, Блејк напиша ‘@vancityreynolds тоа е. Среќен роденден. Искрено не можам да верувам дека сè уште сме во брак. ‘

Двојката започна да се дружи по состанокот на снимањето на Грин фенер во 2010 година и се венчаа во 2012 година.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum