Богдана и спрема изненадување на Цеца за нејзиниот роденден

29 мај, 2020
25

Снајката на Цеца Ражњатовиќ се ближи кон терминот за породување кој е закажан за 10 јуни, но ако тоа не се случи Богдана има план. Таа планира во тој случај да се породи на 14 јуни, на роденденот на Цеца и да и подари внук кој ќе го носи името на нејзиниот сопруг, Жељко.

„Породувањето на Богдана може да се одложи но таа едвај чека да го види својот син Жељко. Малку се плаши од породувањето, но не му придава многу важност туку размислува како овој убав настан ќе ја зближи уште повеќе со Вељко, кого го сака неизмерно. Таа му верува на својот гинеколог и со него воспостави пријателски однос така што и него му е познато дека сака да се породи за роденденот на Цеца. Ако не се породи природно до нејзиниот роденден тогаш сигурно ќе се породи со царски рез, на 14 јуни.“ – изјавил неименуван извор.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi