Бракот и пропадна за 8 месеци: Мајли Сајрус откри зошто не плачела за момчето кое жените го обожаваат

7 ноември, 2020
gallery-1476716378-hbz-liam-miley-embed1


Мајли Сајрус (27) е позната по тоа што нема влакна на јазикот, но малку не изненади од последното интервју во кое зборуваше за раскинувањето на бракот. Според „Дејли меил“, пејачката во скандинавското шоу „Скавлан“ изјавила дека не минала долго време во плачење поради разводот со Лиам Хемсворт (30). Мајли објави дека раскинала со актерот, кој често е на списоците со најсекси мажи во светот, во август 2019 година, само осум месеци по романтичната церемонија. Таа објасни дека научила брзо да продолжи со животот по две години траума во која го загуби својот дом во пожар и почина нејзината сакана баба. Сајрус исто така открила дали станувала повеќе или помалку емотивна како што стареела. “Ако ги прашате момците со кои раскинав, тие ќе речат дека сум помалку емотивен, но мислам дека сум повеќе.

Мајли Сајрус го дели домот со својата девојка - 24 Инфо

Би рекла дека имам студена стигма што ги придружува жените кои навистина продолжуваат со животот. Поминав низ многу трауми и загуби во последните неколку години. Имав пожар во куќа во Малибу каде што ја изгубив и неодамна поминав низ развод, почина баба ми, со која бев многу блиска “, рече Мајли. “Некако не минував премногу време плачејќи за тоа и тоа не е затоа што сум студена личност или избегнував да чувствувам нешто, но затоа што тоа нема да промени ништо. Се обидував да бидам активна во она што можам да го контролирам, во спротивно ќе започнам да се чувствувам како да сум во стапицата “, додаде Сајрус. Таа истакна дека е полесно да се помири со тешките моменти ако продолжи понатаму. “Лекувам преку започнување. Лекувам патувајќи и запознавајќи нови луѓе. Ако изгубите една личност, друга влегува во вашиот живот”, рече пејачката. Таа вели дека нејзините искуства секогаш ја менуваат. „Мислам дека моите чувства се менуваат драстично цело време, бидејќи секое искуство што го имаме го менува начинот на кој ги гледаме нашите животи“, рече таа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi