Бракот никогаш не постоеше, Џенифер Анистон лажеше со години

31 мај, 2020
slikakaa


Иако со години е омилена во Холивуд, која ја поддржуваат милиони обожаватели ширум светот, 51-годишната американска актерка Јенифер Анистон, судејќи според написите на „The Talko“, не е она што за прв пат се појавува. Имено, и покрај тоа што е секогаш насмеана и достапна во јавноста, споменатите медиуми ја истражуваа позадината на некои од најинтересните детали од животот на актерката и дојдоа до заклучок дека Jенифер лажела за некои работи.


Имено, откако Јенифер објави во 2017 година, по само две години брак, дека љубовта помеѓу неа и актерот Џастин Терукс заврши, многумина беа изненадени од тврдењата на парот дека разводот е решен мирно и експедитивно. Сепак, испитувајќи ја позадината на разводот, кој, наводно, бил легализиран за време на приватна церемонија во вила во „Бел ер“, американските медиуми дошле до откритието дека никаде во официјална евиденција нема докази за нивниот брак, односно нема потврда за брак. Со оглед на сознанијата, тие заклучиле дека бракот никогаш не се случил и парот цело време лажел исти работи.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi