ЦЕЛОСНО ГОЛА: Хајди Клум ги воодушеви мажите со провокативни фотографии

30 мај, 2020
хајди

Една од најпознатите манекенки во светот, Хајди Клум, реши да го покаже своето тело повторно на социјалните мрежи.

Имено, Хајди се сончаше целосно гола, па се сликаше и сподели жешки фотографии со своите следбеници на Инстаграм.

Овие снимки особено ги израдуваа мажите кои ја следат манекенката, а многумина искоментираа  дека изгледа совршено.

View this post on Instagram

🖤

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on