Чадвик Босеман се откажа од дел од хонорарот за да ја добие заслужено платена Сиена Милер: Невозможно е да се замисли кој било друг актер да го направи тоа

4 октомври, 2020
милер

Холивуд е познат по диспаритетот меѓу платите на машките и женските актери, што ги остави сите вознемирени кога Сиена Милер во новото интервју за Empire изјави дека Чадвик Босеман се откажал од дел од сопствениот хонорар за да ја направи онолку колку што барала од продукцијата.

Фановите, колегите и пријателите сè уште се обидуваат да се помират со неговата прерана смрт по четири години приватно борба со ракот на дебелото црево пред да почина овој август. Новиот број на „Емперија“ му оддава почит на овој млад актер од фантазијата, гледајќи наназад на неговата кариера и наследството преку разговори со оние кои соработувале со него низ годините, вклучувајќи го и Милер.

Во моментот кога тој правеше „21 мост“, таа само што реши да направи пауза, таа работеше премногу напорно цело време, а нејзината ќерка одеше во основно училиште во тој момент и заклучи дека ако ја сакаат ќе треба да се согласат со платата што таа ја смета за заслужена .

Таа рече дека Босеман е голем обожавател на нејзината работа и инсистираше на тоа да ја добие улогата штоласкаше затоа што исто така сакаше да работи со него. Кога производството не се согласило на 33 милиони долари, тој донираше дел од сопствениот надоместок за да ги исполни нејзините финансиски услови. Тој и рече дека тотално го заслужува тоа.

„Не знаев дали треба да ја раскажам оваа приказна или не, досега не ја знаев. Но, јас ќе го кажам тоа затоа што мислам дека тоа е доказ за тоа кој бил тој. Тоа е најневеројатното нешто што го доживеав во мојата кариера. Едноставно е незамисливо да се замисли друг човек во Холивуд да се однесува толку љубезно или со почит “, раскажува Милер.

Таа додаде дека кога ова ќе го сподели приватно со некои пријатели, актерите обично се срамат и молчат затоа што тие добро знаеја дека нема да го сторат тоа, но време е да почнат да размислуваат за тоа, смета актерката.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum