Дали се сеќавате на оваа мексиканска глумица од малите екрани

18 мај, 2020
Screenshot_2020-05-18 Yanet Garcia 🇲🇽 ( iamyanetgarcia) • Instagram photos and videos

Водителката Јанет Гарсија го запали светот истиот момент која во краток фустан се појави на мали екрани.

Од тој момент милиони луѓе секојдневно ја пратат временската прогноза , но таа се одлучи дека е време за нови предизвици во својата кариера.

Таа почна да се занимава со фитнес апликации и со снимање на филмови.

Глумеше во продолжението на „Sharknadoo“, но и во други филмски остварувања. Пред некое време на Иnstagram објави дел од филмот „Bellozonismo“, а еве и еден од коментарите на објавата:

„Го гледав филмот само заради тебе – инаку филмот е с..ње“, а тоа го потврдиле усте неколку следбеници.

Погледнете го и вие видеото и оценете сами: