Деми Мур проговори за своите пропаднати бракови и призна дека во секој од нив изгубила дел од себе

31 јули, 2020
јхјххј

Покрај тоа што зборуваше за нејзината биографија во „Inside Out“, која со месеци крева прашина со интересни и интимни детали, таа им откри на домаќините дека во секој од пропаднатите бракови изгубила дел од себе, обидувајќи се да стане она што мислеше дека нејзиниот сопруг сака.

„Мислам дека тоа е процес, може да звучи како клише, но навистина е процес кога ќе научите да се сакате себеси. Да се ​​прифатите како што сте. Што се однесува до мене, толку пати сум се менувала одново и одново за да одговарам на визијата за нешто што мислев дека другите сакаат “, рече Деми Мур. Холивудската актерка зад себе има три неуспешни бракови. Првиот беше со Фреди Мур, со кого се омажи во 1981 година и се разведе три години подоцна. По тој го следеше Брус Вилис, со кого беше во брак 13 години и имаше три ќерки, а секој одлучи да оди по својот пат во 2000 година.


Таа се омажи за Ештон Качер во 2005 година, а тие се разведоа шест години подоцна. Како пример за тоа како се менува, Деми Мур рече дека се откажала од 20-те години што ги помина трезна за да се „смири“ Качер. Како што рече, ниту една врска не е лесна и треба да се инвестира во секоја, а таа самата им честита на секој пар што се обидува да работи на проблемите, а во моментов не потпишуваат документи за развод.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi