ДОАЃА ЛИ КРАЈОТ НА ДОНАЛД И МЕЛАНИЈА? Поранешната соработничка и ‘заби нож во грб’ на првата дама!

8 ноември, 2020
м1

Доналд Трамп ги загуби изборите освен ако судот не докаже поинаку.

Додека сите се среќни сега кога Доналд Трамп изгуби и, наводно, не сакаат да го видат, бракот со Меланија е сè уште интересен. Според светските медиуми, блиски извори од кругот на Меланија Трамп велат дека тој наскоро би можел да ја изгуби и сопругата. Поконкретно, тоа го вели Мароса Маниголт Њуман, поранешна соработничка на сегашната прва дама.

„Меланија само ги брои минутите додека не ја напушти Белата куќа и не се разведе од него, ако го стореше тоа порано, ќе беше големо понижување за Доналд Трамп и голем срам“, рече Њуман, објаснувајќи зошто не го сторила тоа порано.


Да потсетиме, кога Доналд Трамп беше избран за претседател, Меланија пристигна во Белата куќа неколку месеци подоцна. Таа наводно не сакала да го прекинува школувањето на нејзиниот син, но некои медиуми шпекулираат дека ова е само изговор и дека вистинската причина е што не сака да живее со Доналд.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi