Драма на српската кралица на силиконот: Нејзиниот автомобил беше запален пред зградата!

20 мај, 2020
silikonka

Полицијата работи на расветлување на случајот. Кога се случи нападот, јас не бев дома, но итно се вратив од патувањето. Не знам што идиот и ѓубре би го сториле тоа. Јас не сум во кавга со никого, рече таа.

Српските старлети Тијана Џуришиќ (29) и Сања Јојиќ (32) станаа популарни на крајот на 2013 година и многумина ги запамтија заради нивниот импресивен изглед.

Нивниот изглед  воодушевуваше. Иако изгледаа како близначки, овие карактеристични дами се братучетки кои по првата козметичка корекција, што ја направија на само 18 години, станаа зависници од операции.

Тијана, која имаше само 1.200 кубни метри во градите, денес се стреми кон природен изглед. Ги намали градите, ги извади силиконите од устата, ги отстрани обоените леќи, престана да вбризгува филери, да црта веѓи …

Сепак, старлетата сега е во неволја, пишуваат српските медиуми. Непознати сторители го запалиле нејзиниот автомобил пред нејзината зграда во белградската Звездара.

– Точно е дека мојот автомобил се запалил. Полицијата работи на расветлување на случајот. Кога се случи нападот, јас не бев дома, но итно се вратив од патувањето. Не знам што идиоти и ѓубриња би го сториле тоа. Јас не сум во кавга со никого. Ова ме потресе ужасно, но се надевам дека полицијата ќе го пронајде сторителот “, рече таа.Патем, Тијана и нејзината братучетка одеднаш исчезнаа од јавната сцена. Тие престанаа да даваат интервјуа, па дури и ни огромните хонорари не ги примамија да учествуваат во познатите ријалити шоуа.