Џастин Бибер и даде ветување на својата сопруга: „Тоа е минато за мене“

31 октомври, 2020
1338380


Музичарот, кој се прослави како тинејџер и изгради импресивна кариера, не крие дека неговата прекрасна половина, sвездата на моделите, Хејли Бибер, повторно го инспирира и е подготвен да стори сé за неа.

Следејќи го огромниот успех на неговата документарна серија „Џастин Бибер: сезони“, 26-годишниот пејач објави 30-минутен клип на Јутјуб со наслов „Џастин Бибер: Следно поглавје“, во кој го објаснува значењето на неговите бројни тетоважи. Џастин, меѓу другото, откри дека решил да престане да прави тетоважи на пределот на вратот, пишува Пипл.


‘Сакав да истетовирам роза. Тие имаат трње што ги симболизира тешките моменти во мојот живот, а цветот е, се разбира, сè толку убаво. Завршив со тетоважите на вратот и тоа беше желбата на Хејли. Имам уште простор на грб и планирам еден ден да истетовирам портрети на моите деца ’, објасни Бибер, кој не крие колку би сакал да стане татко.

По повод неодамнешната годишнина од венчавката, Бибер објави фотографија од свадбената церемонија и првиот бакнеж на младенците и и испрати емотивни зборови на неговата сопруга: „Хејли Бибер, имам среќа да бидам твој сопруг. Секојдневно учам многу од тебе и ме правиш подобра личност. Ветувам дека секогаш ќе те ставам на прво место и ќе имаш многу трпеливост и љубов. Среќна годишнина, убава и драга жено ’.

Hailey Bieber
Hailey Bieber