Џеј Ло објави фотографија на која е целосно гола со едно познато момче (18+)

12 декември, 2020
30dfae6a-97e9-4b74-b6b3-13980cf55d31

Фотографијата на која Џенифер Лопез позира целосно гола за насловната страница на нејзиниот нов албум го обиколи Светот, а фановите на популарната пејачка останаа без здив.

Еден од нив состави убава монтажа за фотографии. На неа се голи Џенифер и Лени Кравиц кој оди по нејзината позадина. Ова не е единствената монтажа на талентиран обожавател, па пејачката ги сподели на Instagram.

„Не можев да одлучам која е најдобра. Што велите?” – праша Џенифер, а ентузијастичките обожаватели мавнаа скоро три милиони лајкови на сцените.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris