Џенифер Анистон ќе го помине Божиќ на најосамениот можен начин…

11 декември, 2020
1557238647_484402_1557238845_noticia_normal


Ако спаѓате во групата на оние кои се чувствуваат осамени за време на празниците, особено оваа година, не жалам затоа што најголемите холивудски sвезди, па дури и Џенифер Анистон, чија слава и финансиски статус се речиси неспоредливи во Холивуд, го минуваат истото. Џенифер Анистон на тој начин ќе има многу осамен Божиќ кој е многу поразличен од претходните Божиќни прослави што ги правеше во последните неколку години.

Heat UK тврди дека Анистон е многу тажна затоа што мора да ги откаже сите свои божиќни планови поради КОВИД-19. Извор за таблоидот додава дека Анистон разбира дека 2020 година беше тешка година за секого. Сепак, она што особено и предизвика тага е фактот дека не може да го слави Божиќ со своите најблиски. Sвездата на „Пријатели“ на тој начин мораше да го откаже својот долгогодишен ритуал на кастрење новогодишни елки поради пандемијата на коронавирус и на кои нема да им подготви раскошен Божиќен празник за своето семејство и пријателите, како што секогаш организира. Наместо тоа, Анистон ќе остане дома и ќе го слави Божиќ со своите кучиња кои ги спаси од засолништето за напуштени животни.


Сепак, изворот тврди дека постои можност Анистон да има неколку пријатели со неа за Божиќ, но ќе има само неколку. Едно од имињата што ги споменува таблоидот е Кортни Кокс, која е многу блиска со Анистон уште од времето кога глумеа во „Пријатели“. Сепак, повторното обединување на Кокс и Анистон зависи првенствено од божиќниот план на Кортни Кокс и нејзината ќерка Коко. Таблоидот исто така тврди дека Анистон, доколку биле безбедни и можни патувања во странство, ќе го слави Божиќ во Мексико.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris