Џенифер Анистон објави видео од кое ќе ви биде жал колку и е досадно

8 мај, 2020
џенифер 2

Џенифер Анистон е во изолација во вила од 800 метри квадратни во Бел-Ер. Таа на својот Инстаграм профил објави неколку видеа во кои покажа како го поминува своето време во карантин.

На актерката изгледа дека и е досадно, па го скратува времето со тоа што зјапа во машината за перење додека во позадина се слуша песна од музичарот Тајга – Bored in The House.

Џенифер објави и неколку снимки од своето куче, играјќи си во луксузната градина.

View this post on Instagram

EVERY VOTE COUNTS 😉🐾❤️

A post shared by Jennifer Aniston (@jenniferaniston) on

Неодамна, како гостинка во Елен Деџенерис, таа рече дека менувањето облека и пробување облека е едно од нејзините омилени хоби во карантинот.

Таа неодамна на социјалните медиуми откри дека заради целата ситуација и карантинот смета дека и се развива нарушување.

View this post on Instagram

Girl’s best friend… bring Clyde to work day.

A post shared by Jennifer Aniston (@jenniferaniston) on

“Мислам дека полека развивам опсесивно-компулсивно нарушување. Не дека постојано чистам, но миењето садови стана мојата нова омилена работа. Не само што мијам садови, туку дополнително мијам и раце”, заврши Џенифер.