Џенифер и Анџелина отидоа во заборав – Бред Пит има нова љубовна “мета”

1 јули, 2020
profimedia-0493664778

Љубовниот живот на актерот Бред Пит, по неговиот развод од Анџелина Џоли, е вистинска мистерија. Иако со месеци се пишуваше дека тој ја обновува врската со неговата поранешна сопруга Џенифер Анистон, многумина го поврзуваа и со други дами од светот на Холивуд. Прва беше актерката Алиа Шакат, која  неодамна се изјасни дека меѓу нив не постои ништо. Сега нејзината улога ја презеде 64-годишната актерка, Џина Дејвис. Според таблоидот ‘Нова идеја’, Бред најде нова ‘мета’, со којашто сака да  оствари врска, каква што имаше во филмот ‘Thelma & Louise’

Според споменатите медиуми, поранешните колеги се обидуваат да ја претворат фиктивната врска во реалност. Бред, наводно, планира ‘секси ‘вечера како повторно обединување, а нивните најблиски oва го сметаат за момент во кој ќе летаат искри. Тој исто така, призна дека Џина е личноста на која мора да ѝ се заблагодари за толку успешната кариера. “Бред во последно време честопати се јавува кај оние, кои на некој начин се одговорни за неговиот успех. Токму затоа ѝ се јавил и на Џина, со која следеше долг разговор, но и договор за вечера“, посочи анонимен извор.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris