Џиџи Хадид потврди дека е бремена

29 мај, 2020
1588611620_gigi-hadid-potvrdila-spekulacije-o-svojoj-trudnoci

Последниве неколку денови медиумите шпекулираа за тоа дали моделот Џиџи Хадид е бремена или не. Откако се смири со своето момче Зејн Малик, во интервју за „The Tonight Show“ на водителот Џими Фелон, Џиџи му потврди дека е бремена.

И покрај драмите низ кои помина Џиџи изјави дека одвај чека да го почне новиот живот како мајка. Таа исто така изјавила дека бременоста ја прави посебно среќна во овие тешки времиња, а најголема радост и носи тоа што е дома со сите сакани и да узива во се поголемиот стомак.

Та неодамна го прослави својот роденден заедно со Малик во својот семеен дом во Пенсилванија. После долги расправии и несогласувања, се чини дека се е во ред помеу нив двајца.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi