Џорџ и Амал Клуни признаа дека не ги знаеле Меган Маркл и принцот Хари на Кралската венчавка, тврди инсајдер

27 октомври, 2020
elle-royal-wedding-amal-george-clooney-gettyimages-960034198-1526723541-1280x640

Дејвид и Викторија Бекам, Серена Вилијамс, Кери Малиган и актерската екипа на „Suits“ беа само неколку славни личности кои присуствуваа на Кралската венчавка во Виндзор – заедно со Џорџ и Амал Клуни.

Но, и покрај тоа што имаа покана за големиот ден на двојката, славните лица наводно не ги познаваа Меган Маркл и принцот Хари добро. Пишувајќи за Airmail, новинарката и авторка Рејчел Џонсон тврди дека поранешната цимерка на принцезата Дијана ги праша Џорџ и Амал како ги познаваат кралските младенци пред церемонијата. Таа напишала: „Има една приказна која кружи околу тоа дека додека Каролин Бартоломеј, поранешната цимерка на Дајана чекаше да започне свадбената служба, таа се сврте кон парот покрај неа и праша како ги познаваат Хари или Меган. „Ние не ги познаваме“, одговорија Клуни “.

The royal couple tied the knot in front of a star-studded crowd

Сепак, сега се верува дека Хари и Меган се одлични пријатели со Џорџ и Амал и наводно ја посетиле нивната вила во езерото Комо само неколку месеци по нивната венчавка. Според биографијата за откривање на слободата, Сасекси излетаа и им се придружија на славните во А-листата во нивната италијанска вила, каде во август 2018 година наидоа и на принцезата Ежени и Џек Бруксбанк.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum