Џорџина го покажа бруталното деколте, фановите не можат да дојдат при себе (ФОТО)

17 декември, 2020
6e5fb84a-9887-449c-a69e-e91836b28699

Џорџина Родригез, девојката на фудбалерот Кристијано Роналдо, честопати сака да ги почести своите 22 милиони следбеници со секси фотографии.

Овој пат позираше развлечена на креветот и затегната во бело боди, со бујните гради во центарот на вниманието.

“Благодарноста е начин на живот, состојба на свест, навика преку која отвораме простор што ни овозможува да препознаеме и да цениме сè што имаме, што сме и што живееме. Благословена”, напиша таа со црно-белата фотографија.

Фотографијата собра над половина милион лајкови за само еден час, а фановите ја опсипаа со комплименти.