Џорџина Родригез и Кристијано Роналдо потрошија милиони за украсување на својот дом, но не можеа да одолеат на една работа од само 15 евра!

5 октомври, 2020
ронал

Иако се уверуваат дека нивната облека, модни детали, но и парчиња мебел се многу потписни, на семејната фотографија на Џорџина Родригез и Кристијано Роналдо, на која позираат со деца, едно нешто привлече во око


Скапи лустери висат од таванот од сите страни, додека Џорџина Родригез, Кристијано Роналдо, Кристијано Роналдо јуниор удобно седат во необични дизајнерски столици поставени околу трпезариската маса. и малиот Матео, Мартин Алан седи во скутот на неговата мајка, додека сестрата близначка на Матео, Ева, седи во фидер и гледа во леќата.

Храната се става во чинии пред нив и јасно е дека ова се ретки моменти заедно – семеен оброк. Но, она што го привлече вниманието на многумина е фидер во кој седи малата Ева. Иако не штедат на украсувањето на своите домови, што го имаат на повеќе локации, интересно беше да се види како фидерот кој многу семејства со мали деца го вклопиле добро во целиот простор.

Станува збор за популарен модел на шведскиот гигант ИКЕА, поточно нивниот модел Антилопа, кој е исклучително баран поради леснотијата на користење, лесното склопување, но и цената од само 15 евра.

Инаку, и Џорџина Родригез и нејзиниот вереник, славниот фудбалер Кристијано Роналдо се познати како големи обожаватели на дизајнерски ткаенини, кои патуваат во приватни авиони, се возат во скапи автомобили. Уште поневообичаено е да се види таков лесно достапен фидер во нивниот дом.