ЕДЕН МЕСЕЦ ПО ПОРОДУВАЊЕТО: Славната манекенка конечно ја покажа својата ќерка

1 ноември, 2020
profimedia-0283235278

Семејна идила на младиот пар

Американската манекенка, 25-годишната Џиџи Хадид и нејзиното долгогодишно момче, две години постариот музичар Зејн Малик, станаа родители на девојче, чие име сè уште не е откриено, кон крајот на септември. Иако најголемиот дел од бременоста ја чуваше во тајност исто како што не откри премногу детали за својата ќерка, Џиџи реши да направи исклучок и првата фотографија од малечката да ја сподели со своите обожаватели на својот Инстаграм профил.

View this post on Instagram

baby daddy ☺️

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

Имено, по повод Halloween, односно Ноќта на вештерките, која се слави ширум Светот минатата ноќ, а особено во Америка, младата мајка се пофали со семеен портрет во кој таа и нејзиното момче Зејн гордо позираат со својата едномесечна ќерка. За таа пригода, моделот носеше футуристички костум кој дополнително ја истакнуваше беспрекорната линија, пејачот се маскираше во лик на Хари Потер, додека девојките носеа костуми на Халк.

Потсетуваме, љубовната приказна на Џиџи Хадид и Зејн Малик започна пред пет години, а се еден од најатрактивните славни парови, бидејќи тие честопати беа претепувани од медиумите и јавноста, и покрај кратката пауза во 2018 година, сепак најдоа заеднички јазик на крајот. Иако по помирувањето не зборуваа премногу во јавноста за врската, девојчето кое пристигна како круна на љубовта секако докажува дека во моментов ги доживуваат најубавите заеднички моменти.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi